Wiosna tuż, tuż…

ale jak na razie  wpadła tylko na kilka dni do Poznania .Na Targi Gardenia razem z Mają Popielarską – znaną polską dziennikarką, prezenterką pogody w stacjach  TVN.

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Trzciance i SGGW ze specjalizacją architektura krajobrazu. Poprzednio prezenterka pogody i kierownik produkcji magazynu Zoom w stacji RTL 7. Prowadzi też prognozę pogody w TVN Meteo. Wydała poradnik poświęcony ogrodowi Pokochać ogród. W TVN Meteo prowadzi swój własny ogrodniczy program poradnikowy dotyczący pielęgnacji roślin i projektowania ogrodów, działek pt. Maja w ogrodzie. Jest także autorką programu Grunt to zdrowie, który emitowany jest w TVN Style.

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Maja_Popielarska

Kolejka do autorki była dłuuuga, ale warto było być cierpliwym:)

Maja Popielarska opatrzyła swoje książki miłymi dedykacjami dla naszych czytelników – zobaczcie sami !!!

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI WSZYSTKICH ZAMIŁOWANYCH OGRODNIKÓW;)