Zamiast życzeń noworocznych – horoskop na wesoło

Najpomyślniej kształtują się losy uczniów urodzonych pod znakiem Barana. Rozwijając cechy swojego znaku zodiakalnego i wzbogacając je potulnością baranka, zapewnią  sobie szczególną przychylność nauczycieli. Pod warunkiem, że nie będą udawać orłów.

Uczniom spod znaku Byka gwiazdy wróżą spokojne życie przy minimum wysiłku, czyli tzw. „byczenie się”. Z kolei uczniowie urodzeni pod znakiem Lwa powinni wystrzegać się nauczycieli spod znaku Strzelca, aby ci nie ustrzelili ich tuż przed maturą.

Bezpieczną przyszłość wróżą gwiazdy uczniom urodzonym pod znakiem Ryb. O ile będą oni płynąć z prądem.

Wodnikom grozi niebezpieczeństwo ze strony nauczycieli Skorpionów, którzy mogą zbyt często przyczepiać się do ich wypowiedzi.

Uczniowie spod znaku Skorpiona nie powinni zapominać, iż kłując innych, sami przeważnie giną.

Na życzliwość i pobłażanie mogą liczyć urodzeni pod znakiem Raka. W myśl przysłowia: na bezrybiu i rak ryba, będą  mogli do woli raczkować z każdego przedmiotu pod warunkiem, że nie wychylą się ze skorupy, którą się opancerzyli.

Uczniowie urodzeni pod znakiem Koziorożca nie powinni poświęcać zbytniego zainteresowania kozom, bo mogą pozostać z samymi rogami.

Osoby spod znaku Panny powinny unikać osób przeciwnej płci spod znaku Bliźniąt. I na odwrót. Uchroni to je od  zmiany klasy, szkoły, a nawet miejscowości.

I wreszcie urodzonym pod znakiem Wagi, gwiazdy przepowiadają równowagę w ilości ocen pozytywnych i negatywnych.

Na zakończenie horoskopu kilka dat i cyfr szczęśliwych dat uczniów, bez względu na to, pod jakim znakiem się urodzili.

szczęśliwy dzień tygodnia – sobota i niedziela

szczęśliwe cyfry – 6 i 5

najszczęśliwsze miesiące – lipiec i sierpień

( na podstawie badań przeprowadzonych przez Biuro Badań Horoskopów Uczniowskich z siedzibą w Bibliotece Szkolnej V LO)

Pomyślności w NOWYM ROKU 2011!!!

Comments are closed.

Archives