Zachęcamy do udziału w ciekawym projekcie

Projekt realizowany jest w ramach 6 edycji Akademii Orange programu nowoczesnej edukacji kulturalnej. Nasza szkoła jest partnerem projektu W sieci możliwości.

W oparciu o wyniki badań antropologiczno/socjologicznych młodzież pod okiem doświadczonych trenerek/edukatorek/animatorek/badaczek/dziennikarek, stworzy KAMPANIĘ SPOŁECZNĄ dla rówieśników i dorosłych, wykorzystując dramę, film i dziennikarstwo. Projekt stwarza niepowtarzalną możliwość wcielenia się w role: badaczy, twórców, aktorów, filmowców, edukatorów rówieśniczych, dziennikarzy.

W ramach KAMPANII SPOŁECZNEJ, uczestnicy przygotują:

• spektakl interaktywny Teatru Forum dla uczniów gimnazjum i liceum, filmiki/
  • spoty społeczne o charakterze profilaktycznym, promujące umiejętne i świadome korzystanie z sieci,
  • radiowe spoty społeczne,
  • happening w przestrzeni publicznej szkoły i/lub miasta, seminarium tematyczne na podsumowanie działań i rozpowszechnianie rezultatów.
źródło: https://www.facebook.com/wsiecimozliwosci/info?tab=page_info