Biblioteka szkolna serdecznie wita wszystkich czytelników po wakacjach :)

” Często uważamy, że w obecnych czasach, kiedy jest internet, czy wszechobecna telewizja książki odchodzą już do lamusa. Jednak, tak naprawdę jest zupełnie inaczej. Czytanie zawsze będzie doskonałą metodą na zrelaksowanie się. Każdy z nas czasem musi oderwać się od codzienności, a książki zdecydowanie mogą nam w tym pomóc. Poza tym czytanie uwrażliwia nas nie tylko na literaturę, ale także na problemy innych ludzi. Bywa, że czytając historię danej książkowej postaci zastanawiamy się, jak my sami postąpilibyśmy na jej miejscu, co byśmy zrobili, jak rozwiązali kłopot. Niby mamy świadomość, że historia jest wymyślona, ale i tak potrafimy się w nią wczuć i przeżywać z bohaterem zarówno jego troski, jak i radości.”

źródło: http://www.lubimye-czytac.pl/zalety-czytania-ksiazek/

Mamy nadzieję, że podczas wakacyjnych podróży i wypoczynku sięgaliście czasem po książkę.
Wierzymy, że nie trzeba będzie przekonywać Was do czytania, tym bardziej, że znajdziecie w naszej bibliotece nie tylko lektury, ale mnóstwo ciekawych nowości. Oferujemy bogaty księgozbiór i możliwość skorzystania z komputerów wraz z dostępem do Internetu. Służymy fachową pomocą w wyszukiwaniu informacji. Doradzamy w wielu sprawach, wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i pomagamy w rozwiązywaniu problemów. Opiekujemy się Wami przed, w trakcie i po lekcjach, w czasie konkursów i egzaminów, abyście się czuli w naszej szkole dobrze i bezpiecznie.

Zapraszamy do współpracy.

Z uczniami klas pierwszych niedługo spotkamy się na zajęciach, które pomogą Wam w oswojeniu się z nową dla Was biblioteką.

Przyjdź i sprawdź SAM!
Czekamy także na CIEBIE!

Comments are closed.

Navigation

Search

Archives

styczeń 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Other

Syndication

brought by WordPress Themes