Laureaci Nagrody Statuetka Klaudyny dla Najlepszego Absolwenta w roku szkolnym 2015/2016
poniedziałek, 9 maja, 2016
Olga Cybichowska z kl. 3B, kategoria sztuka
– paca w szkolnym radiu w charakterze Starszego Opiekuna Merytorycznego,
– uczestnictwo w cyklu Sceny Czytanej organizowanym przez Centrum sztuki dziecka, w roli biorącego udział i wolontariusza,
– członkini Klubu przy Wspólnej promującej teatr wśród młodzieży,
– przeprowadzenie badań i wykładów dotyczących fobii społecznej na potrzeby własnej sztuki teatralnej,
– reżyser sztuki „Fobie”, przedstawionej podczas Dnia sztuki w V liceum,
– laureatka V edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Miniaturę Teatralną.
Paweł Janc kl. 3E, kategoria naukowa
Osiągnięcia:
– świadectwa z czerwonym paskiem w klasie 1,2,3 liceum,
– średnia ocen w drugiej klasie 5,22,
– stuprocentowa frekwencja,
– udział w drużynowych eliminacjach II edycji Wielkopolskich Meczów Matematycznych,
– stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2015-2016,
– udział w konkursie fizycznym podczas Festiwalu Matematyki Fizyki i Architektury,
– udział w finale szczebla wojewódzkiego konkursu Supermatematyk.
Anna Pieciul, kl. 3D kategoria społeczna
Osiągnięcia:
– członkini Klubu Szkolnych Debat Oksfordzkich,
– udział w Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich 2014 i 2015,
– członkini Poznańskiego Klubu Debat Uniwersytety im. Adama Mickiewicza 2014,2015,2016,
– udział w Mistrzostwach Polski Debat Parlamentarnych 2014,2015 i 2016 w Warszawie,
– praca w zarządzie Samorządu Uczniowskiego,
– praca w Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty przy projekcie W Sieci Możliwości,
– wolontariuszka w 16 PKO Poznań Maraton 2015.
Kinga Szymkowiak kl. 3G, kategoria sportowa
Osiągnięcia:
– członkini Klubu AZS AWF w Poznaniu,
– udział w Mistrzostwach Europy Juniorek w pływaniu synchronicznym,
– udział w Mistrzostwach Świata Juniorek w Helsinkach 2014,
– IV miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Kategorii Pływanie Synchroniczne TEAM w Szwajcarii,
– Złoty medal w Międzynarodowych Zawodach w Pływaniu Synchronicznym na Węgrzech,
– mistrzostwo Polski w Kategorii Team Combo 2014,2015,
– wicemistrzostwo Polski w Pływaniu Synchronicznym w kategorii Duet 2015,
– Nagroda Wójta Gminy Komorniki za wybitne osiągnięcia w Sporcie 2014,2015,
– udział w programie rozrywkowym Celebrity Splash,
– udział w programie Mam talent 2014,
– członkini Kadry Narodowej Juniorek i Seniorek w kategorii pływanie synchroniczne.